Оголошені фіналісти 2-го Конкурсу шкільних наукових проектів в м. Лубни

292За результатами 2-го туру Конкурсу шкільних наукових проектів в м. Лубни експертне журі обрало 10 конкурсантів, що стали учасниками 3-го туру.

3-й тур Конкурсу регіональних шкільних наукових проектів в м. Лубни (очний захист робіт) відбудеться 8 квітня 2017 року.

Місце проведення 3 туру Конкурсу: м. Лубни, Володимирський проспект (вул. Радяньска), 43, Лубенська  центральна  районна  бібліотека ім. В.Малика.

До 3-го туру допущені:

ПІБ Тема роботи
1 Стеценко Анна Вадимівна Моделювання вхідних параметрів моделей популяцій на основі інформаційної системи «Життя»
2 Ментус Катерина Сергіївна Роль революцій 1917-1921 та 2013-2014 років у становленні української державності
3 Крутько Дар’я Романівна Ретроспективний аналіз міграційних процесів населення Центральної України (на прикладі трьохрівневої структури адміністративно-територіального устрою Полтавської області)
4 Ткачук Катерина Сергіївна Лексико-фразеологічні засоби експресивності футбольних коментувань Євро-2016
5 Кедь Катерина Михайлівна Іван Саєнко – фундатор музейництва на Лубенщині другої половини ХХ століття
6 Клепач Ярослав Олександрович Оцінка колекційних зразків м’яти за насіннєвою продуктивністю
7 Остапенко Поліна Юріївна Взаємозв’язок типів темпераменту і груп крові людини
8 Безрода Юлія Олегівна Можливості шифрування та дешифрування інформаційних повідомлень на основі розробленої інформаційної системи
9 Обмок Софія-Валентина Вадимівна Моделі лінійного програмування транспортного типу
10 Ванюшкіна Маргарита Сергіївна Внесок суспільно-політичних діячів Лубенського краю в формування та діяльність Української Центральної Ради

 

Нижче приведені результати 2-го туру  Конкурсу шкільних наукових проектів в м. Лубни 2017 року.

ПІБ Середній бал експерта Громадська діяльність Наукова діяльність Кінцевий бал
1 Стеценко Анна Вадимівна 62,000 10 10 82,00
2 Ментус Катерина Сергіївна 63,375 10 0 73,38
3 Крутько Дар’я Романівна 68,250 0 5 73,25
4 Ткачук Катерина Сергіївна 66,000 0 5 71,00
5 Кедь Катерина Михайлівна 65,625 0 5 70,63
6 Клепач Ярослав Олександрович 65,250 0 5 70,25
7 Остапенко Поліна Юріївна 58,500 0 10 68,50
8 Безрода Юлія Олегівна 60,500 0 5 65,50
9 Обмок Софія-Валентина Вадимівна 60,000 0 5 65,00
10 Ванюшкіна Маргарита Сергіївна 58,875 0 5 63,88
11 Матвієнко Данило Володимирович 52,500 0 10 62,50
12 Єгорова Наталія Василівна 51,750 0 5 56,75
13 Васик Валерія Вікторівна 56,625 0 0 56,63
14 Рудницька Марина Вікторівна 43,000 0 5 48,00

 

Нагадуємо, що згідно Умов проведення конкурсу, адміністрація не розглядає скарги та апеляції.

Адміністрація Конкурсу вітає учасників 3-туру та бажає всім перемоги!