Оголошені фіналісти конкурсу наукових проектів у місті Лубни

За результатами 2-го туру Конкурсу регіональних шкільних наукових проектів в м. Лубни експертне журі обрало 10 конкурсантів, що стали учасниками 3-го туру.

3-й тур Конкурсу регіональних шкільних наукових проектів в м. Лубни (очний захист робіт) відбудеться 16 квітня 2016 року. Місце проведення буде повідомлене пізніше.

До 3-го туру допущені:

ПІБ Тема роботи
1 Литвиненко Дарія Борисівна Відображення гендерних стереотипів в українських народних забавлянках для дітей раннього віку
2 Бублікова Катерина Ігорівна Прямокутний трикутник в SANGAKY
3 Карповець Руслана Леонідівна Матвій Номис в історії української фольклористики
4 Носко Євгенія Олександрівна Мотивація вступу випускників до ВНЗ та проблеми самореалізації
5 Падалка Марія Анатоліївна Моніторинг криміногенної ситуації на території Лубенського району в період із 2011 по 2015 рр.
6 Артеменко Тетяна Анатоліївна Семантико-стилістичні функції топонімів Лубен у художньому мовленні
7 Васюченко Аліна Олександрівна Книга чи новітні джерела інформації. Хто кого?
8 Крутько Дар’я Романівна Особливості демографічної ситуації у сільській місцевості Центральної України (на прикладі села Вовчик Лубенського району)
9 Руденко Тетяна Олександрівна Використання методу невизначених коєфіцієнтів для розв’язування деяких функціональних рівнянь
10 Довгій Олег Юрійович Дослідження шоколаду

 

Нижче приведені результати 2-го туру  Конкурсу регіональних шкільних наукових проектів в м. Лубни:

ПІБ Середній бал експерта Громадська діяльність Наукова діяльність Кінцевий бал
1 Литвиненко Дарія Борисівна 63,50 10 10 83,50
2 Бублікова Катерина Ігорівна 62,50 10 5 77,50
3 Карповець Руслана Леонідівна 67,00 0 10 77,00
4 Носко Євгенія Олександрівна 66,50 0 10 76,50
5 Падалка Марія Анатоліївна 66,00 0 10 76,00
6 Артеменко Тетяна Анатоліївна 63,25 0 10 73,25
7 Васюченко Аліна Олександрівна 60,25 10 0 70,25
8 Крутько Дар’я Романівна 59,50 0 10 69,50
9 Руденко Тетяна Олександрівна 64,50 0 5 69,50
10 Довгій Олег Юрійович 67,00 0 0 67,00
11 Шевченко Анжела Ігорівна 56,75 10 0 66,75
12 Карпенко Маргарита Андріївна 56,50 10 0 66,50
13 Ткаченко Катерина Миколаївна 66,25 0 0 66,25
14 Єгорова Наталія Василівна 54,67 0 10 64,67
15 Марченко Ірина Сергіївна 63,00 0 0 63,00
16 П’ятецький Максим Олегович 60,00 0 0 60,00
17 Бубир Інна Вікторівна 52,25 0 0 52,25
18 Ковтун Людмила Олексіївна 52,25 0 0 52,25

 

Нагадуємо, що згідно Умов проведення конкурсу, адміністрація не розглядає скарги та апеляції.

Адміністрація Конкурсу вітає учасників 3-туру та бажає всім перемоги!