Киян запрошують відзначити День Матері

Молодий Народний Рух запрошує киян та гостей міста взяти участь в акції «Мамо, дякую тобі!», яка відбудеться 12 травня 2019 року об 11:00 у м. Києві на вул. Хрещатик (неподалік виходу зі станції метро).

Захід присвячений Дню Матері, який щороку відзначається в Україні в другу неділю травня.

Учасники акції зможуть зробити пам’ятні фото для своєї мами біля яскравої фотозони та отримати приємний подарунок.

Запрошуємо всіх мам, татусів, бабусь, дідусів, братиків, сестричок та малюків, стати частиною свята та привітати найріднішу людину в світі разом з нами!

Координатор акції: голова Київського міського осередку ВГО «Молодий Народний Рух» Ярослав Ференчак (0962406569).

Довідка: В другу неділю травня в Україні та ще в більше 130 країнах світу відзначають День Матері. В Україні це свято започатковане в далекому 1929 році «Союзом українок». У Радянському Союзі це свято було забороненим і відновлене на наших теренах вже в Незалежній Україні. Образ матері – один з найважливіших у традиціях українського народу, який лежить в основі формування інституту сім’ї. В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею. Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина — матір. Саме від неї залежить виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі.

День Матері є чудовою українською альтернативою «8 марта». Тому в цей день Молодий Народний Рух закликає привітати жінок ( в тому числі і майбутніх матерів) зі святом.