Ми відкрили свої фінанси!

Звідки у вас гроші? Це питання часто звучить як до громадських ініціатив, так і політичних партій. І це справедливе питання. Адже громадськість на рівні із політиками та ЗМІ найбільше впливає на події в державі.
Локальна ініціатива може ефективно діяти і на кишенькові гроші активістів. Але якщо йдеться про системну діяльність, то значні ресурси потрібні.
Хтось приховує своїх спонсорів. Хтось соромиться. А ми – ні. Нашим головним партнером є Міністерство молоді та спорту та його відділ національно-патріотичного виховання . З допомогою Мінмолоді у цьому році ми реалізували два масштабних проекти “Рухаймося разом!” та “Фестиваль Тараса Шевченка Ше. Фест”. На стадії звітування знаходиться проект “Обличчя Незалежності”.
Ми прийняли рішення зробити всі наші видатки публічними! У відповідному розділі на сайті  вже оприлюднені фінансові звіти по реалізованих проектах, а також звіт по обіг коштів по банківському рахунку організації за ІІІ квартал. Практику оприлюднення звітів ми будемо продовжувати і надалі.
Але також ми звертаємося про підтримку. Міністерство фінансує проекти частково. Наприклад для видання додаткового тиражу книги зі спогадами борців за Незалежність України потрібно 15 тисяч гривень. Виникають й інші поточні видатки – придбання електронних носіїв для обслуговування в казначействі, оплата сайту тощо.
Також стало значно легше здійснити пожертву на діяльність організації. Зробити це можна за допомогою сервісу Платежі в Privat24 (необхідно ввести “Молодий Народний Рух”), або ж за допомогою кнопки Donate на сайті організації.
Ми відкриті і прозорі. Читайте наші звіти. І ми будемо дуже раді бачити Вас у переліку спонсорів Молодого Народного Руху у звіті за ІV квартал 🙂