Хартія цінностей

Хартія цінностей

Ми пишаємося тим, що живемо в доленосний час. В 1991 році, зусиллями Народного Руху України на світову арену вийшла молода держава з древнім корінням. Зросли паростки, що так довго і з труднощами проростали. Господь до останнього тримав нас у своєму резерві. Ми маємо сили для подвигів і звершень. Наша історія ще тільки починається. Будучи невід’ємною частиною європейської цивілізації, Українська Нація повинна бути активним учасником світової політики і дати новий поштовх для розвитку Європи. Молодий Народний Рух, сповідуючи ідеї Вячеслава Чорновола, готує нову еліту, яка прийде до влади, аби змінити існуючу політичну систему, що стоїть на заваді розвитку України.

Наші фундаментальні цінності:

НАЦІЯ

До Української Нації належить кожна людина, що відчуває в собі культурний, духовний, історичний зв’язок з Україною, минулими, сьогоднішніми і прийдешніми поколіннями українців. Нація ґрунтується на єдності мети і мрії, на бажанні спільно будувати свою долю. Націю узами єднають символи величі Київської Русі, християнської віри, духу козацької волі і лицарства і любові до рідної землі.

РОДИНА

Родина є традиційною основою суспільства, стрижень держави, запорука її міцності. Родина в Україні постає перед рядом викликів: економічні труднощі, невлаштованість молоді, невпевненість у майбутньому. Ми визнаємо провідну роль родини в державі, її соціальній та економічній стабільності. Тому ми не можемо змиритися, що багато родин не можуть мати гідного життя. Родина має неоцінену почесну місію у вихованні дітей – майбутнього Української Нації.

ЛЮДИНА

Україна – країна вільних і талановитих, активних і енергійних, здорових і відповідальних особистостей. Ми розглядаємо людину як активного учасника духовних процесів в родині і соціумі, нації та історії. Життя людини – її обов’язок до вдосконалення повинно бути величним та наповненим, переживатися для себе самого та для інших, близьких і далеких, сьогоднішніх та майбутніх українців. Наша концепція людини відкидає як будь-які форми колективізму, так і егоїстичний індивідуалізм. Тоталітарним концепціям комунізму, фашизму і нацизму ми протиставляємо ідеї, свободи, солідарності і самоорганізації. Справжня свобода робить людину відповідальною перед своєю совістю і громадою, перед майбутніми поколіннями.

СВОБОДА

Прагнення до свободи – невід’ємна риса Української Нації. В українських реаліях свобода – це не подарунок, а завоювання і від цього її ціна є ще вищою. Свобода особистості для нас – це перш за все можливість людини самостійно визначати своє життя, свою роль в суспільстві, нації, своє місце в історії. Свобода особистості у поєднанні з категоріями нації, історії, сім’ї є нашою фундаментальною цінністю.

Для досягнення високих цілей Української Нації Молодий Народний Рух закликає до своїх лав усіх молодих українців, які хочуть відродження могутньої, вільної, справедливої і справжньої та самобутньої землі, що зветься Україна.