Мистецько-просвітницький проект “Видатні українці”

 Якщо любиш — вивчай!


Мистецько-просвітницький проект “Видатні українці” – цикл заходів, присвячених діяльності видатних українців — державників та воїнів, діячів культури та науки, загалом всіх історичних постатей, які є актуальними в наш час.

Мета проекту: привернення уваги громадськості, насамперед молоді, до діяльності таких представників українського народу, які є гідним прикладом для наслідування, особливо в контексті патріотичного виховання. Спроба розкриття суті особистості видатного діяча в ході аналізу його життєвого шляху, вчинків, думок та переконань відрізняє цей проект від малоінформативних акцій здебільшого пропагандиського характеру.

BPU1zSHCRjo

Заходи проекту реалізуються у вигляді тематичних вечорів, які складаються не лише з лекцій-доповідей та надання пізнавальних матеріалів, а й з виступів поетів та музичних виконавців, відеопоказів та виставок, інколи — з екскурсіями і подорожами.  До заходів мистецько-просвітницького проекту “Видатні українці”  залучаються провідні історики, журналісти та громадські діячі, які спеціалізуються на заданій темі.

Катерина-Гладка