Таборування біля Говерли

123-456

В середині липня кожного року біля підніжжя найвищої вершини Українських Карпат – Говерли, відбується традиційне таборування Молодого Народного Руху. Табір “Говерла” щорічно збирає кількасот молодих патріотів з усіх областей України та діаспори.

UecnX0To3bc
Впродовж трьох днів молодь отримує нові знання на лекціях і семінарах, змагається у дебатному та футбольному турнірах, а також у грі “Криївка”.
Окрасою вечора стає молодорухівська Ватра. Багато-багато дров, складених у формі піраміди, всередині хмиз, всілякі гілочки і коли приходить ніч, на небі зорі і навколо густа темрява – запалюється зі всіх боків ватра і горить ясно-ясно, до неба підіймаються язики вогню і маленькі частинки хмизу літають навколо жовтогарячими “сніжинками”. Краса, яку надто важко передати словами. Горить ватра і всі співають українських пісень. В такі хвилини відчуваєш невидиму силу, яка об’єднує і робить нас всіх великою сім’єю. Це незабутні враження.

Останній день таборування традиційно присвячений підйому на Говерлу, адже саме з такого підйому на найвищу вершину України у 1990 році розпочалася історія Молодого Народного Руху.

I-6duwg4KNU