І міський конкурс учнівських робіт ім. Вячеслава Чорновола у Сумах

Чорновіл-1024x768

З огляду на визначну роль особистості Вячеслава Чорновола у здобутті Незалежності України, Сумська обласна молодіжна організація “Молодий Народний Рух” оголошує “І міський конкурс учнівських робіт ім. Вячеслава Чорновола”.

 
Основна мета конкурсу – виховання в молоді патріотизму, національної свідомості, усвідомлення відповідальності за майбутнє України
Запрошуємо учнів 9-11 класів м. Суми розкрити у формі есе одну з тем:
– “Україна починається з тебе!”;
– “Настав час великого вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до волі.”
 
Есе має відображати власні погляди й думки автора на окреслену тему. Виявлення плагіату є підставою для відмови у розгляді есе Комітетом конкурсу.
 
Максимальна кількість слів – 1000, з дотриманням послідовності: назва есе / ім’я автора, контакти (із вказівкою місця навчання), текст есе (вступ, тези, висновки).
 
Просимо надсилати роботи в електронному вигляді на адресу: mnrsumy@gmail.com.Останнім днем подання есе вважається 15 березня 2015 року.
 
Переможців конкурсу обере Комітет, сформований із представників СОМО “Молодий Народний Рух” та відомих громадських діячів.
 
Учасники конкурсу, які займуть 1-е, 2-е, 3-е місця, отримають грошову винагороду в розмірі 300, 200 і 100 гривень відповідно. Призовий фонд може бути збільшено за рахунок пожертв приватних осіб.
 
Найкращі есе будуть опубліковані на сайті mnr.sumy.ua.
 
Інформацію щодо технічних, змістовних чи будь-яких інших аспектів організації конкурсу можна уточнити за тел. : 0633690094, 0993679406 (Таміла).
 
Інформація про переможців конкурсу і місце нагородження буде опублікована на сайті mnr.sumy.ua.