Акція «Миколай про тебе не забуде» у Лубнах

В Лубнах акція «Миколай про тебе не забуде» стартувала вперше. ЇЇ ініціатором став Лубенський осередок ВГО «Молодий Народний Рух», Українська греко-католицька церква та громадська організація «Історія майбутнього».

Акція почалася майже місяць тому. Передувала їй потужна інформаційна кампанія з розповсюдження листівок, постів у соціальних мережах, оголошень в місцевих газетах та інтерв’ю на радіо. До акції долучились школи, які зібрали левову частину подарунків.

Збирали іграшки, канцтовари, солодощі, цукерки. Долучився також розважальний центр, який надав сертифікати для дітей віком до 9 років. В рамках акції в неділю провели благодійну ярмарку – продавали «миколаївські» пряники, янголів hand-made, які виготовляли діти зі шкіл.На зібрані кошти закупили фрукти та солодощі.

Останній день – день розвезення подарунків – виявився найгарячішим. В акції задіяли 30 волонтерів від 14 і до 50 років. Привітали близько 150 дітей із малозабезпечених сімей, сімей які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, а також дітей матерів-одиначок. Організатори сподіваються, що акція започаткує гарну традицію на подальші роки.

 

Нагадуємо, “Миколай про тебе не забуде” — щорічна благочинна акція, завданням якої є зібрати та роздати подарунки (солодощі, іграшки, книжки, фарби, олівці, зошити, засоби гігієни) для тих діток, які могли би залишитися без нашої або батьківської уваги, а також створити особливу чарівну атмосферу свята. Акція започаткована у Львові в 2001 році та проводиться щорічно по всій території України напередодні Дня Св. Миколая. Мета акції допомогти кожному наслідувати гарний приклад діянь Чудотворця та принести свято, радість, віру в чудеса з подарунками та вітаннями від Св. Миколая у багатодітні та малозабезпечені сім’ї.