Андрій Савчук: Аудиторія Всеукраїнського ШЕ.FESTу зростає з кожним роком!

В селі Моринці на Черкащині пройшов третій Всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest. На малій батьківщині Кобзаря виступили більше десяти провідних українських музичних гуртів. Зокрема, хедлайнерами дводенного заходу були гурти «Тартак» та «Антитіла».

“Особисто мені приємні дві речі: аудиторія ШЕ.FESTу помітно збільшується. І тут варто говорити не лише про “кількісні” показники. В цьому році, наприклад, на заході були представники не тільки молодого покоління, а й старші за віком люди, які  прийшли щоб відпочити, заодно збагатитись духовно. Також цьогоріч на період  Ше.Festу в Моринцях заборонили продаж алкоголю. За це великий респект Моринській сільській раді та головному організатору Юлі Капшученко. Окрім популяризації Тараса Григоровича у всіх його епостасіях, захід пропагує активну громадянську позицію, патріотизм і звісно здоровий спосіб життя”, – коротко ділиться враженнями та організаційними моментами голова Київської МО МНР Андрій Савчук.
Організатор фестивалю Юлія Капшученко-Шумейко каже, творчість Тараса Шевченка, як і сама особистість письменнка досі актуальна. Він надихнув Україну на незалежність. З його цитатами українці захищають рідну землю. А загалом, завдання фестивалю – показати Кобзаря молодим, сучасним, не лише поетом – освітянином та археологом. Це, власне, і вдалось зробити!

Q-gVru4UnSk 8qRH6xjoQrk