До всесвітнього Дня Матері Молодорухівці провели акцію “Мамо дякую тобі!”

12 травня, на Хрещатику відбулася акція “Мамо, дякую тобі!” до всесвітнього Дня Матері, який щорічно відзначають у другу неділю травня. На акції всі охочі могли сфотографуватися біля фотозони та отримати кульку в подарунок. До акції долучилися понад 200 людей, чоловіки, жінки та діти залишали побажання найдорожчій жінці в їхньому житті!

В другу неділю травня в Україні та ще в більше 130 країнах світу відзначають День Матері. В Україні це свято започатковане в далекому 1929 році «Союзом українок». У Радянському Союзі це свято було забороненим і відновлене на наших теренах вже в Незалежній Україні. Образ матері – один з найважливіших у традиціях українського народу, який лежить в основі формування інституту сім’ї. В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею. Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина — матір. Саме від неї залежить виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі.

День Матері є чудовою українською альтернативою «8 марта». Тому в цей день Молодий Народний Рух закликає вітати жінок ( в тому числі і майбутніх матерів) зі святом.

Більше фото можна знайти ТУТ.