Дводенний тренінг з адвокації на Харківщині. Відео

У цьому році ВГО “Молодий Народний Рух”  проводить для студентів Українських вишів низку тренінгів з адвокації: “Як вплинути на владу та адміністрацію ВНЗ”. Одним із перших став Харків, де місцеві студенти активно долучились до дводенного тренінгу із кваліфікованими спікерами.

Програма тренінгу включала себе основи громадського лобіювання, правила створення коаліцій, приклади успішних адвокаційних кампаній. Студенти взяли участь у рольовій грі, де змогли себе відчути як на місці адміністрації ВНЗ, так і у звичній ролі – представниками ініціативної групи студентства.

“Підводячи підсумки тренінгів, можу впевнено сказати – вони актуальні, адже мають популярність серед студентської молоді. Коли я навчався у ВНЗ, дуже хотів мати наснавників, які б давали мені цінні життєві настанови, і координували в такому ключі як зараз це роблять представники нашої громадської організації. Ми завжди раді організовувати нові ідейно – патріотичні заходи для тих дітей, які хочуть знати більше, яким подобається вчитись і вдосконалювати себе. Все, що ми від них потребуємо – всмоктувати наче губка надану інформацію, фільтрувати її та аналізувати з користю для себе. Хочемо щоб наша молодь була свідомою”, – розповідає голова ВГО “Молодий Народний Рух” Андрій Рибалко. Наголошує, тренінг з адвокації на Харківщині не заключний. Попереду ще кілька змістовних, аналогічних заходів у різних містах України.

Молодий Народний Рух дякує Харківському РІ Національної академії державного управління при Президентові України за надане приміщення для проведення тренінгу.

5i4yrympnxy l3qqsv9dhao u9vfqigtxi