Говерла-2017 зібрала понад 300 молодорухівців

«Чи зміниться Росія після Путіна?», «Хто є союзниками України?», «Як перемогти у війні» – щоб знайти відповіді на ці та багато питань на Прикарпатті зібралося понад 300 молодорухівців з різних куточків України.  DSC_8005

Цьогорічне таборування «Говерла-2017» було присвячене поширенню правдивої інформації про обставини збройної агресії Російської Федерації.

DSC_7961

Лекції, спортивні та інтелектуальні змагання, турнір із страйкболу – далеко не повний перелік заходів якими була насичена програма таборування. Адже хіба може бути краща вправа на командоутворення, як не спільна побудова ватри? Чи може щось краще розвивати аналітичні здібності для перемоги над ворогом ніж рольова психологічна гра «Криївка»?

DSC_8054

Перед урочистим запаленням молодорухівської ватри поетеса Злата-Зоряна Паламарчук презентувала вірші із збірки «Словом по війні». Біля нічного вогнища молодь спілкувалася зі своїми ровесниками – учасниками АТО та переглядала відеоролики про російську-українську війну.

DSC_8212

DSC_8169

Голови осередків молодіжних організацій обговорили питання роботи координаційних рад з питань національно-патріотичного виховання. А кожен учасник заходу отримав друковані методичні матеріали, розроблені Міністерством  молоді та спорту.

DSC_8427

Найяскравішим моментом таборування стало сходження на найвищу точку України на згадку про проголошення Декларації про державний суверенітет.

DSC_1721

«Для мене це ювілейне – десяте таборування біля підніжжя Говерли. Коли вручав юним одеситам призи за перемогу в турнірі з страйкболу, розповів їм як прийшов у Молодий Народний Рух у 15 років. Саме ці люди та ця організація змінили моє життя назавжди – подарували вірних друзів, приємні миті відпочинку та гострі моменти боротьби», – говорить голова Молодого Народного Руху Андрій Рибалко.

Традиційно таборування “Говерла” приурочене до річниці проголошення Декларації про державний суверенітет, а його організаторами є та Департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА та Міністерство молоді та спорту в партнерстві з Всеукраїнською громадською організацією «Молодий Народний Рух».