Конкурс творчих есе ім. В’ячеслава Чорновола «Україна починається з тебе» в Черкасах

Черкаський осередок ВГО Молодий Народний Рух оголошує про початок Черкаського обласного конкурсу творчих есе ім. В’ячеслава Чорновола «Україна починається з тебе».

Конкурс  «Україна починається з тебе»  – це відкритий захід, що проводиться з метою привернення уваги молоді до сучасних подій в Україні та до питань національно-патріотичного виховання. До участі в конкурсі запрошуються  учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні професійно-технічних навчальних закладів та студенти ВНЗ Черкаської області. Конкурс проводиться згідно ПОЛОЖЕННЯ проведення конкурсу творчих есе ім. Вячеслава Чорновола “Україна починається з тебе”.

Для участі в конкурсі необхідно з 6 по 20 лютого 2017 року надіслати на електронну адресу konkyrs_m_n_r_ck@ukr.net  роботу (есе) та супровідний лист де обов’язково зазначаються відомості про автора, його місце навчання (повне найменування навчального закладу(населений пункт, район) контактний телефон та електронна адреса ). До участі в Конкурсі допускаються роботи українською мовою в електронному варіанті обсягом не більше 2 сторінки у форматі Microsoft Word, шрифт і розмір всіх частин есе – Times New Roman, 14. Поля сторінок: ліве – 3 см, праве – 1 см, нижнє, верхнє – 2 см.

Теми для написання есе:

1. В’ячеслав Чорновіл – журналіст, дисидент, борець за Незалежність України, громадський діяч.
(роботи присвячені персоні В’ячеслава Максимовича Чорновола)

2. Україна починається з тебе! 
(роботи присвячені сучасному розвитку патріотизму та національної свідомості)

3. Україна Незалежна.
(роботи присвячені сучасним подіям в Україні та історії становлення Незалежності) 

Підсумки Конкурсу підводяться в березні. Інформацію про переможців Конкурсу Організаційний комітет оприлюднить на сайті «Молодий Народний Рух. Черкаси» до 15 березня 2017 року.

Переможці Обласного Конкурсу нагороджуються дипломами і подарунками.Роботи кращих авторів будуть опубліковані на сайтах «Молодий Народний Рух» та «Молодий Народний Рух. Черкаси» . За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у всеукраїнському таборуванні «Говерла – 2017» біля підніжжя гори Говерла (липень)Івано-Франківська область та поїздки до Холодного Яру, Чигиринського району Черкаської області на заходи до Дня Холодноярської Республіки.