Лідером сумських молодорухівців стала Таміла Кошман

18 травня відбулася звітно-виборча конференція Сумської обласної організації ВГО “Молодий Народний Рух”.

Молодорухівці проаналізували свою роботу за останній рік, основні заходи, які проводилися організацією. Це і смолоскипна хода, і акції проти політичних репресій, і заходи просвітницького характеру. Саме Молодий Народний Рух дав початок ЄвроМайдану в Сумах.

 

 

Голос

 

“За цей час ви не тільки зберегли свою основну команду, а і примножили її. “, – сказав у своєму виступі заступник голови ВГО “Молодий Народний Рух” Андрій Рибалко.

Новим головою організації одностайно обрали Тамілу Кошман. Попередній голова Сумського МНР Артем Бондар зосередить свої зусилля на діяльності ГО “Січ”.

“Я дякую за довіру, яку неодмінно намагатимуся виправдати. Організація – це в першу чергу її членство. Окрім вашої довіри мені потрібна і ваша допомога. Діяльність в Молодому Народному Русі – це можливість вдосконалитися, розкрити свої здібності, знайти собі вірних друзів на все життя.”, – говорить Таміла Кошман.

 

голос2

 

Також Конференція обрала новий Провід та заступників, ними стали Юрій Кривоніс, Данило Кравченко та Олександр Гончаренко.

Для ефективнішої роботи молодорухівці  сформували відділи: культурно-просвітницький, спортивно-туристичний, історико-ідеологічний, інформаційно-пропагандистський, відділ соціальної роботи.

Оновлене керівництво Сумської ОО “Молодий Народний Рух” ставить в пріоритети популяризацію патріотизму в молодіжному середовищі та здорового способу життя, а також розбудову організації.