Лубенські молодорухівці працюють над очищенням місцевої водойми!

Закінчився перший етап толоки з очищення монаху Завадщанської водойми міста Лубни. В екологічній акції взяло участь п’ятеро місцевих активістів. Двоє з них представники лубенського осередку ВГО “Молодий Народний Рух” Максим Паляниця та Максим Рудницький.

Спільними силами хлопці та дівчата вигребли з монаху 15 мішків сміття. Чоловіки працювали в самому центрі сміттєзвалища. Вивозили з тунелю пляшки, скло, пакети та дрова. Жінки розгрібали траву та виносили сміття, аби потім вивезти.
“Звісно прикро. Багато лубенців обіцяли прийти і допомогти фізично. А зранку в месенджері прочитала купу відмовок. Толока ж не може бути примусовою. Хто відчуває потребу в участі, той прийшов. Всі члени моєї родини долучились до процесу прибирання. Чоловік Саша допомагав “, – говорить безпосередній організатор толоки, місцева активістка Олеся Прокопенко. Зупинятись вона не збирається доки не побачить суттєвих результатів.
“Монах ще захаращений і брудний. Ми вичистили далеко не все. Потрібно більше сильних чоловічих рук та і взагалі небайдужих людей в наших рядах. От, молодорухівці поруч”, – посміхається жінка. 
Керівник Лубенського осередку МНР Максим Паляниця зазначив долучатись до таких акцій потрібно, адже екологічний рух – наразі гостра тема в місті Лубни.
“Особисто я вірю, що ставок очиститься і зовсім скоро ще більше лубенців вийдуть на допомогу природі. Окрім того, на першому етапі толоки з нами був 16 – річний Максим Рудницький. Доволі активний хлопчик. А завдання молодорухівців виховувати підростаюче покоління патріотами і звісно привчати до суспільно-користної активності”, – коментує Паляниця.

Другий етап толоки на Завадщанському ставку планують провести наступного тижня.

IO8DRda6VE8 jJ_qlU1S2KA EqwTI7jlZwk DKXnLzo70ek 4wpjIB4fcGI 2dTOMgXIk3of8VF2KGjOqI