Лубенські молодорухівці влаштували тематичний квест під назвою “Згадай звідки ти”

З нагоди 1028-річчя міста Лубни, в дитячому парку імені Олеся Донченка громадська організація “Молодий Народний Рух” організувала пригодницько-історичний квест, під назвою “Згадай, звідки ти”.
“Назву для цього квесту ми вигадали тематичну. Учасники чотирьох команд відгадували питання пов’язані з рідним містом, тим самим дехто навіть дізнавався для себе нові речі, та історичні факти. Що нині важливо – пам’ятати історію рідного краю. Окрім цього ми вигадали конкурси, де діти із зав’язаними очима мали пройти певні перепони. Молодь доволі успішно впоралась зі всіма завданнями, а найерудованіших було нагороджено приємними призами та подарунками”, – розповідає один із організаторів заходу Олександр Танцюра.
Повертаючись до давніх сторінок історії міста Лубни, чоловік зазначає, що саме це місто є одним із найстаріших поселень Полтавщини, але нажаль мало хто з місцевої молоді знає хоч частину тих подій, які відбувались раніше, коли Лубни ще не було таким осучасненим містом.
«Окрім історії, ми просто хотіли подарувати гарний настрій всім учасникам та гостям нашого заходу. Звісно, і самі отримали позитивні емоції від малечі, що веселилась в процесі квесту. Звичайно виникали деякі труднощі в ході проведення, адже досвід організації подібних заходів мали вперше. Особисто я дуже вдячний нашій ведучій Антоніні Грохольській, яка на професійному рівні провела захід, юній молодорухівці Лізі Уздьоновій, що вигадала питання для конкурсантів та бізнес – компанії #MilleniumClub, яка профінансували призи для переможців квесту”, – завершує Олександр Танцюра. Запевняє – це не останніх молодорухувський ривок у заооченні лубенських юнаків та дівчат до активності.

0doiltzab5a 2baf9kn7jt4 7cwqa_e_das 09zpd3iu4nw cat5jab1fee cxagk4dz8wi e8-4rtuuniq evgyahchujk k_a2mtiqa5w k1vxtkswylc l2nnqkqxrpe nsdg03rdgmo viegq4caxes vtsea78x4fc wih3borkgfc x_q64ffjh-0 zdcadsgh_eo