Молодий Народний Рух вимагає заборонити партію “Успішна країна”

Голова Молодого Народного Руху Андрій Рибалко звернувся до Служби безпеки України приводу загрози основам національної безпеки внаслідок діяльності політичної партії “Успішна країна”.

“Останнім часом в східних областях України активізувала свою діяльність ПП “Успішна країна”, почесним головою якої є Олександр Клименко, який у 2014 році був оголошений у розшук Службою безпеки України  за підозрою  у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 с. 364 Кримінального кодексу.

Олександр Клименко переховується на території Російської Федерації – держави, яка здійснює збройну агресію проти України. При цьому Олександр Клименко є головною публічною особою партії “Успішна країна”, її речником та фактичним керівником.

Очевидно, що в обмін на гарантії особистої безпеки, Олександр Клименко намагається впливати на політичне життя України в інтересах держави-агресора.

На нашу думку, не маючи змоги окупувати Україну збройним шляхом, Російська Федерація намагається захопити владу в нашій державі використовуючи підконтрольні політичні партії. Одним із таких інструментів є нещодавно створена політична партія “Успішна країна”, яка має значний фінансовий ресурс для оплати зовнішньої реклами, реклами у соціальних мережах, проведення наметової кампанії та публічних заходів. Вірогідно, що партія фінансується з території Російської Федерації.

Наразі спробам проводити публічні заходи “Успішної країни” протидіяли патріотично налаштовані громадяни м. Дніпро, м. Харків, м. Суми. Варто відзначити, що такі заходи часто супроводжуються сутичками між активістами та охоронцями політичної партії.

З метою зменшити суспільну напругу та захистити національні інтереси, просимо Службу безпеки України:

  • перевірити діяльність партії “Успішна країна” на предмет дотримання законодавства;
  • перевірити джерела фінансування політичної партії “Успішна країна”;
  • перевірити керівництво партії “Успішна країна” на предмет співпраці із спецслужбами іноземних держав.

У разі виявлення порушень, просимо притягнути винних до відповідальності, а також передати отриману інформацію до Міністерства юстиції України для порушення процедури заборони політичної партії “Успішна країна”.” , – йдеться у зверненні.

заява в СБУ