Молодий Народний Рух збирає 100 життєвих історій борців за Незалежну Україну!

Ми належимо до покоління, для якого Українська Держава – це реальність. Але серед українців є багато тих, для кого Незалежна Україна була мрією. І серед нас живуть ті, хто цю мрію втілив в життя. У кожному великому і маленькому місті живуть сміливці, які у кінці 80-х на початку 90-х років поставили неймовірну мету – здобути українську державність. І вони перемогли!

Зараз серед цих скромних чоловіків і жінок не впізнати людей, які вперше піднімали синьо-жовтий стяг у своєму місті, видавали підпільну літературу, організовували перші мітинги і за все це мали одну нагороду –  допити у КДБ, або навіть ув’язнення.

Ми відчуваємо за собою обов’язок знайти цих героїв, зберегти їхні спогади та прославити їхні вчинки. Тому Молодий Народний Рух оголошує про початок проекту “Обличчя Незалежності”!

Ми починаємо відбір молодих співавторів книги, яка міститиме 100 життєвих історій про боротьбу за Незалежність України кінця 80-х початку 90-х років.

Вимоги до участі в проекті:

  • народитися в Незалежній Україні (після 24.08.1991 року);
  • мати досвід написання текстів (блогів, постів у соціальних мережах, статей), або мати шалене бажання розвиватися в цьому напрямку
  • заповнити анкету до 17 серпня 2018 р.

Особи, які будуть відібрані для участі в проекті, пройдуть безкоштовне навчання з основ журналістики 25-27 серпня у м. Львів.  Організатори забезпечують проживання та харчування. Доїзд до м. Львів здійснюється за власний рахунок. Після успішного проходження курсу навчання учасник семінару-тренінгу отримує сертифікат.

Учасник проекту, який пройшов навчання,  бере на себе обов’язок записати не менше 3 інтерв’ю із борцями за Незалежність України та опублікувати їх на своїх сторінках у соціальних мережах.

Запитання та пропозиції можна подавати за телефоном 0669901393 (Андрій) або на електронну скриньку mnr.sekretariat@gmail.com.

Також просимо відгукнутися за вказаними контактами учасників подій здобуття Незалежності України, які готові дати інтерв’ю в рамках проекту.  Або надати інформацію про контакти людей, історії боротьби яких варто знати всій Україні.

Проект “Обличчя Незалежності” реалізовується за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України в сфері відродження національно-патріотичного виховання.