Молодорухівці передали речі в банк одягу

Активісти Черкаського осередку Молодого Народного Руху відвідали  Центр обліку бездомних громадян та осіб, які звільняються з місць позбавлення волі та передали допомогу в “Банк одягу”.

Банк-одягу-1

– Ми намагаємось всіляко допомагати тим хто цього потребує. Минулого року збирали продукти і книги для воїнів які зараз боронять нашу державу на Сході. Також намагаємось не забувати про потреби населення  на Черкащині,  де гостро стоїть проблема з людьми які опинились в скрутному становищі.  Тому ми назбирали трохи “цивільних” речей для потреб Черкаського Банку одягу. Це наш перший досвід співпраці з Центром, але сподіваємось не останній. Закликаємо небайдужих також долучитись до роботи Центру. – зазначила активістка Молодого Народного Руху Марія Шевченко.

Центр обліку бездомних громадян та осіб, які звільняються з місць позбавлення волі відкрито в місті Черкаси 2012-го року. За роки існування він розширив свої функції і тепер допомагає всім категоріям людей що втрапили до складних життєвих обставин. Центр діє за допомоги благодійної організації “Від серця до серця”.

– Наш Центр завжди вдячний за допомогу і радий налагодженню нових контактів. Для бажаючих допомогти  ми завжди відкриті. Ми знаходимось в місті Черкаси по вулиці  Рєпіна,12/1, зв’язок можна тримати за телефоном (0472) 71 22 54. Будемо вдячні усім небайдужим людям за посильну допомогу коштами, одягом, взуттям, засобами гігієни, продуктами харчування, а також хоча б якимись меблями та іншими корисними в господарстві речами – говорить представник  БО “Від серця до серця” Марина Стадник.