Молодорухівці презентують проект «Обличчя Незалежності»

Молодорухівці проводять презентації книги «Обличчя Незалежності».  Так, протягом лютого, презентації проекту відбулись у Житомирі, Львові та Ірпені, 26 лютого відбудеться презентація у місті Лубни.  

13 лютого у приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича відбулася презентація книги та фільму «Обличчя Незалежності» . До книги ввійшли спогади членів Руху, які в буремні 90-ті боролися за Незалежність, зокрема інтерв’ю трьох рухівців Житомирської області: Олега Лагнюка – голови Житомирської обласної (крайової) організації Народного Руху України, Віктора Мельника – голови Любарської районної організації Народного Руху України та Дмитра Мазура – рухівця, багаторічного в’язня комуністичного режиму. На презентації книги були присутні члени Руху міста Житомира та селища міського типу Любар.

15 лютого, в приміщені центральної міської бібліотеки м. Ірпінь Молодорухівці презентували книгу та фільм «Обличчя Незалежності».

Відвідувачів презентації ознайомили зі спогадами творців Незалежності України, історіями їхньої боротьби з режимом «тюрми народів» та подарували примірники книги. Місцеві мешканці розповіли про Ірпінських борців, які доклали зусиль до здобуття Незалежності.

Також, 15 лютого в приміщенні Львівського обласного молодіжного центру провели презентацію Молодорухівці Львова. До участі долучився Андрій Левик – депутат першого демократичного скликання Львівської міської ради. Він поділився своєю історією боротьби за Незалежність.

– Нам треба покращувати своє життя в Україні, а не за кордоном. Бачити свою країну успішною, будувати її разом. Не боятись брати відповідальність за свої дії і свою Батьківщину, – наголосив у своєму виступі Андрій Левик.У лютому запланована ще одна презентація результатів проекту «Обличчя Незалежності». Презентація відбудеться 26 лютого у приміщені центральної районної бібліотеки ім. В. Малика у місті Лубни, початок
о 11.00.

Нагадуємо, проект «Обличчя Незалежності» ініційований ВГО «Молодий Народний Рух» реалізований за підтримки Міністерства молоді та спорту України.
З метою його реалізації півроку молоді журналісти збирали матеріали для книги, опитуючи безпосередніх учасників і очевидців подій здобуття української незалежності. Видання являє собою збірку з 50 інтерв’ю, які у хронологічному порядку передають спогади про події становлення Незалежності.