Молодорухівців відзначили на Колегії Міністерства молоді та спорту України

У місті Буча Київської області відбулось засідання колегії Міністерства молоді та спорту України присвячене питанням національно-патрітичного виховання. Відділ національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту спільно з громадськими організаціями втілює в життя державну політику щодо популяризації героїв визвольних змагань та АТО, формування державницької позиції серед молоді, утвердження української мови, готовності захищати незалежність і територіальну цілісність України. Надійним партнером у реалізації державної політики у сфері національно-патріотичного виховання є ВГО “Молодий Народний Рух”.

DSC_0125

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов високо оцінив роботу інститутів громадянського суспільства та подякував за плідну роботу.

– Разом з громадським сектором продовжуємо працювати над тим, щоб прошарок державницької молоді в суспільстві постійно зростав. Це питання національної безпеки та суверенітету України. Такій молоді жодна російська та антиукраїнська пропаганда не страшна – зауважив Ігор Жданов.

34122450_2087285778211835_5663140161911783424_n

Свідченням тісної співпраці Міністерства та Молодого Народного Руху стало нагородження  почесними подяками Міністерства молоді та спорту України молодорухівців Андрія Рибалко та Тараса Назарківа.

– Коли твою роботу реально цінять, то  ти ще з більшим задоволенням починаєш вкладати душу у те, що робиш.  Хочу зазначити, що коли два однодумці отримають відзнаки, це може свідчити про те,  що у наших головах і серцях закладені правильні цінності.  А найвищою відзнакою за таку роботу вважатиму нашу спільну перемогу над ворогом. – зазначив Тарас Назарків.

 

Разом з тим, на засіданні колегії виступив Голова Молодого Народного Руху – Андрій Рибалко.

– Тісна співпраця Міністерства з громадськими організаціями є запорукою успішного втілення стратегії національно-патріотичного виховання в Україні. Завдяки ефективному розподілу ролей у вихованні підростаючого покоління нам вдалось подолати існуючі бар’єри між різними організаціями і повернути довіру до органів виконавчої влади. Ми співпрацюємо на засадах партнерства заради розбудови майбутнього нашої держави. Основним завданням нашої роботи на майбутнє я вбачаю розширення зв’язків між громадськістю, міністерством та молоддю в широкому розумінні цього поняття. Тільки згуртувавши сили довкола ідеї сильної держави ми зможемо ефективно працювати на шляху до її втілення – наголосив у своєму виступі Андрій Рибалко.

34188967_956351934531305_1078993168843669504_n

Після закінчення офіційної частини колегії, присутні мали нагоду оцінити показові виступи представників ГО “Юнацький корпус” (АЗОВ) та Громадської спілки “Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних клубів”, ознайомитися з тактичною медициною, що представила ГО “Український легіон”, візуалізованим об’єктом будівництва від “Вишкільний пластовий центр”, а також патріотичними екскурсіями Київщиною, які проводить громадська ініціатива “Корінь нації”. Бажаючі отримали нагоду ознайомитися з тренінговими курсами та вишколами для молоді від “Молодіжного націоналістичного конгресу”.

  photo_2018-05-31_14-18-06