Молодорухівці Черкащини дарували дітям саморобні розмальовки

В день Св.Миколая до дітей Канева, Лисянки та Черкас з подарунками завітали Молодорухівці, учасники АТО. Вони розповідали дітлахам про патріотизм, про віру в диво і дарували саморобні розмальовки.

 

«Повернувшись із зони АТО, ми вирішили продовжити займатись громадською діяльністю. Зараз модно використовувати АТОшників в політичних проектах, але політикою займатись – брудна справа. саме тому ми направили усі сили на доброчинність та просвіту. Ми власноруч робили ці розмальовки, бо хотілось віддячити малечі за ті малюнки, які вони присилали нам “у поле”. Сподіваємось, що дітям сподобається», – зазначив Сергій Соснов, голова молодорухівців Канева.

IMG_20151218_105658

Саморобні розмальовки порадували малечу в свято. Діти розповідали вірші про Святого Миколая, співали пісень і засипали хлопців питаннями про війну, про їх сім’ї та дитинство.

«Діти готувались до цієї зустрічі і були приємно здивовані подарунками. Ми сподіваємось що сьогоднішній захід покладе початок новій традиції і довгій дружбі нашого закладу з молодорухівцями. Мені приємно, що молодим людям не байдуже, що вони не сидять без діла, а роблять добрі справи», – говорить Валентина Бережна, завідувач дитячого садочку «Колосок», с.Червона Слобода.

IMG_20151215_190720

Вражені щирістю і патріотизмом дітей, хлопці пообіцяли частіше приходити до малечі.

«Мені здається, що діти в нашій країні більше переймаються війною, ніж дорослі. Часто проводжу уроки патріотизму в школах, також  спілкуюсь з можновладцями, є з чим порівняти. Тішить лиш те, що діти через 10-15 років стануть до керма нашої держави і я впевнений – вони не повторять помилок сучасних дорослих. А ми, в свою чергу, будемо сприяти патріотичному розвитку майбутнього покоління», – зазначив Павло Прибіш, очільник молодорухівців Черкащини.

IMG_20151218_100344

Молодорухівці від дітей отримали запрошення на святкові Новорічні Ранки, а також отримали завдання передати на передову обереги і малюнки з побажаннями Миру для наших оборонців.