На Сумщині не буде сепаратистських таборів!

25 червня, молодіжні патріотичні громадські організації прийшли до Сумської облдержадміністрації з вимогою не фінансувати за державні кошти наметовий табір ГО “Мужність”.
Наші претензії полягають в тому, що організатори табору “Мужність” відрізняються проросійськими поглядами. Ми знаємо, що в цьому таборі дітей виховують на традиціях Великої вітчизняної війни, символ якої зараз використовують сили,  спрямовані на розкол України. Ми вважаємо, що за держкошти повинні фінансуватися табори, які виховують український патріотизм, а не радянський », – зазначив громадський діяч Андрій Рибалко.

Як відомо, на Сумщині вже 10 років успішно проводиться патріотичний табір “Коловрат”, однак як і при Януковичі, так і в цьому році він проводиться за кошти спонсорів та батьків дітей.

До протестувальників вийшли начальник обласного управління у справах сім’ї молоді та спорту Дмитро Лантушенка і радник голови облдержадміністрації Віктор Бобиренко.

“11 червня в наше управління надійшов запит від Глухівського відділу молоді та спорту, з проханням включити Глухівський військово-патріотичний клуб  ”Мужність” до переліку літніх оздоровчих таборів відпочинку, які працюватимуть у 2014 році. Ми звернення перевірили і відмовили. Так як був поданий не повний перелік необхідних документів. У кожному разі, ми можемо запевнити, що жодного сепаратистського табору  на території області не буде », – зазначив Дмитро Лантушенко.