На Черкащині відбулось вишкільне таборування «Легіонер – 2018».

На Канівщині 15-17 червня представники Черкаського Молодого Народного Руху, інструктори Української Добровольчої Армії та громадської організації «Наддніпрянський Легіон» провели вишкільне таборування.

DSC_4447

До участі у таборуванні було відібрано 30 учнів із закладів освіти області. Учасники таборування за три дні отримали нові знання з основ військової справи та здобули практичні навички щодо поводження із зброєю та вибуховими засобами. Інструктори навчали учнів основам тактики ведення бойових дій, основами топографії, а також проводили заняття з рукопашного бою та тактичної медицини.

Також, протягом таборування для дітей проводились лекції про військову історію України та про видатних історичних постатей.

DSC_3959

– Для відбору на таборування ми провели конкурс есе “Герої Добровольці”. Чесно кажучи, був вражений роботами учасників, адже майже кожне есе було присвячене батькові, дядькові чи брату, які без вагань в 14-му році взяли до рук зброю і стали на захист рідної землі. Протягом трьох днів, учасники таборування показали, що вони достойні нащадки своїх Героїв Добровольців. Юні “легіонери” старанно вбирали знання та стійко витримували випробування, які їм підготували наші друзі з УДА та ГО “Наддніпрянський легіон” – розповів організатор таборування, Павло Прибіш.

DSC_4505

Приємною частиною церемонії закриття таборування стало нагородження переможців обласного конкурсу есе «Герої добровольці». Представники Молодого Народного Руху вручили переможцям дипломи та подарунки. Разом з тим, подяку від Черкаського Молодого Народного Руху за вагомий внесок у розвиток військово-патріотичного виховання отримав колектив Державного навчального закладу «Канівське вище професійне училище», на базі якого проводилось таборування.

DSC_4531