Оголошено набір учасників тренінгу “Як слідкувати за коштами свого університету?”

fVXuE7J64Jc (1)

Черкаський осередок Молодого Народного Руху оголошує набір  на тренінг: “Як слідкувати за коштами свого університету?”.  До участі запрошуються студенти ВНЗ Черкас та Полтави.

Учасники отримають відповіді на такі питання:

  • як слідкувати за витратами ВНЗ не встаючи з-за комп’ютера;
  • де знайти бюджет свого університету;
  • як дізнатися заробітну плату ректора;
  • яким чином студент може впливати на формування бюджету власного університету;

Також учасники тренінгу дізнаються про досвід успішних моніторингових, антикорупційних та адвокаційних кампаній у сфері вищої освіти.

Тренери:

Віктор Бобиренко – сертифікований тренер із соціальних комунікацій, експерт з гуманітарної та молодіжної політики, публіцист;

Андрій Рибалко – громадський діяч;  голова ВГО “Молодий Народний Рух”, експерт ГО “Бюро аналізу політики”;

Андрій Савчук – координатор парламентських програм Громадянської мережі ОПОРА в місті Києві, заступник голови ВГО “Молодий Народний Рух”.

Умови участі:

Для участі у конкурсі відбору, всім охочим необхідно заповнити та надіслати анкету до 10 лютого (включно).  Учасники, які пройшли відбір, мають внести мотиваційний внесок у розмірі 35 грн.

Після проведення тренінгу, учасники беруть на себе зобов’язання виконувати поставлені завдання від тренерів.

Організаційні аспекти:

Тренінг буде проводитись в м. Черкаси. Дата проведення: 13-14 лютого 2016 року. Учасники тренінгу забезпечуються харчуванням, для студентів з м. Полтава забезпечується проживання та буде відшкодована вартість проїзду (автобусом або поїздом плацкарт/купе) в обидва напрямки за наявності проїзних квитків та за умови постійної присутності на тренінгу.

Відібраним учасникам тренінгу  11.02.2016 року буде надіслано запрошення та програма тренінгу.

Контактна особа:

Сергій Соснов,  063 454 43 36, m_n_r_ck@ukr.net

Тренінг проводиться в рамках проекту “Студентський моніторинг фінансової прозорості університетів Черкас та Полтави” за підтримки ГО “Молода Черкащина” та National Endowment for Democracy.