Молодий Народний Рух проти фінансування з державного бюджету антиукраїнських громадських організацій!

Всеукраїнська громадська організація «Молодий Народний Рух» вважає неприпустимим, що на четвертому році війни громадські організації, які фактично ведуть антиукраїнську діяльність, не полишають спроби отримати фінансування з державного бюджету.
Нещодавно громадськість викрила факт багатомільйонного фінансування із державної казни «ветеранських» організацій, які прикриваються пам’яттю воїнів Другої світової війни, а насправді пропагують ворожу історичну парадигму та ворожу символіку.
Однак і серед молодіжних організацій є такі, що прагнуть отримати кошти від Української Держави, хоча фактично працюють проти неї.
Наприклад ГО «Студентська республіка» розпочала інформаційну кампанію проти Міністерства молоді та спорту, оскільки конкурсна комісія відмовила цій організації у виділенні в 2017 році 350 тисяч гривень. Причиною такого рішення стали результати незалежного громадського моніторингу реалізації проектів, які впроваджуються за підтримки Мінмолоді. Так комісією було виявлено, що заходи Студреспуліки проводяться російською мовою та супроводжуються масовим вживанням алкоголю, а серед спікерів заходів був сумновідомий Руслан Коцаба, який публічно закликав громадян України до саботажу мобілізації. Сам же лідер ГО «Студентська республіка» Павло Вікнянський публічно заявляв, що війна на Сході України є «громадянським конфліктом».
Молодий Народний Рух висловлює підтримку діям Міністерства молоді та спорту! Ми вітаємо кроки Мінмолоді, спрямовані на залучення громадськості до контролю над втіленням проектів, що реалізовуються за підтримки Міністерства. Відзначимо, що за останні роки Мінмолоді нарешті почало системно проводити роботу у сфері національно-патріотичного виховання та залучати до співпраці громадські організації, які довгі роки працюють в цьому напрямку.
Зі свого боку хочемо побажати конкурсній комісії Мінмолоді переглянути рішення щодо фінансування ВМГО «Соціалістичний конгрес молоді», чий керівник Олександр Потьомкін неодноразово брав участь у сепаратистських заходах.
Кошти українських платників податків мають працювати в інтересах Української Держави!

Голова Молодого Народного Руху Андрій Рибалко