Слідами Різуна: калуська молодь пізнала історію краю

19-21 травня у селі Грабівка відбулося молодіжне патріотично-історичне таборування «Повстанський терен. Легенди Різуна – 2017», організаторами якого стали Калуська організація «Молодого Народного Руху» і Калуський осередок обласної ГО «Грінпіс Карпати».

IMG_20170519_155742

Основною метою проведеного заходу стала популяризація та посилення зацікавленості серед молоді щодо питань історії визвольної боротьби українського народу 40-сер.50-х років XX століття, а ключовою подією – маркування маршруту до символічної могили Героя України Полковника УПА Василя Андрусяка. Загалом учасниками таборування стали більше 50 осіб.

IMG_20170519_170851
Таборова програма була насиченою і поєднувала в собі теоретичну та практичну складові. Так першого дня учасники облаштовували територію наметового містечка, після чого їх чекав похід до могили Василя Андрусяка. Другого дня учасники взялися за виконання свого основного завдання – маркування маршруту, а на завершення дня приємним сюрпризом стала таборова ватра. Третій день таборування був присвячений турніру популярної гри «Криївка», а також гутірками на ідеологічну тематику.

IMG_20170519_161125

В результаті учасники не тільки успішно промаркували маршрут, а й оволоділи навичками самостійного пристосування до польових умов, навчилися дисципліни та уміння допомагати своїм побратимам.
Організатори висловлюють вдячність за підтримку у проведенні таборування Калуській МО «СУМ», Калуській міській раді, управлінню в справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту, а також спонсорам.