Студії громадянської освіти відбулися!

Учасники семінарів-тренінгів мали круті й насичені вихідні, де здобули нові знання та навички.

Вашій увазі – фотозвіт із “Студій” у Києві, де активна молодь розглядала вектори для розвитку молоді в державній політиці разом із заступницею Міністра молоді та спорту Мариною Попатенко; розбиралися з тим, як громадяни взаємодіють із державою, в чому їм допомагала голова КО ВГО “МНР”, правник Валентина Курник. Письменниця Лариса Ніцой ділилася своїми поглядами на мову як на інструмент розвитку нації, а в.о. директора Всеукраїнського молодіжного центру Євген Бондаренко розповідав про молодіжні центри і те, як створювати умови для розвитку молоді.

Не могли оминути ми й тему пропаганди і правильного аналізу інформації, яку розкривали разом з аналітиком ГО “Центр суспільних досліджень” Андрієм Рибалком. Про державне управління в Україні та світі говорили з народним депутатом України ІІІ-ІV скликань Валерієм Асадчевим, розглядали вибори та виборчі системи з Андрієм Савчуком, аналітиком даних ГО “Опора”, і наостанок навчалися механізмів участі в прийнятті рішень та громадського лобізму з головою ГО “Центр суспільних досліджень” Наталією Рибалко.

Ми дуже вдячні всім нашим спікерам за такі насичені вихідні, а учасникам – за те, наскільки ініціативними й активними вони були. Адже дивлячись на очі, у яких горить вогонь, ми відчуваємо неймовірну радість за те, що робимо справді потрібні й важливі речі.

Щасливі знати, що ряди свідомих громадян поповнилися крутими людьми!