Сумському «Укртелекому» кинули 30 срібників і залишили гільзи перед входом

У Сумах відбулася акція проти співпраці ПАТ “Укртелеком” із “Сбербанком Росії”, організована місцевим осередком Молодого Народного Руху та руху “Традиція і Порядок”.
Приводом для пікету стало звільнення прихильниці Молодого Народного Руху, волонтерки Дар’ї Балаценко, яка відмовилася укладати договір на отримання заробітної плати у «Сбєрбанку Росії”.

дар 45_1232252136860927_8526855482393957351_o

Дар’я Балаценко

І хоч вона звільнилася з «Укртелекому» за згодою сторін, на підприємстві продовжують працювати сотні працівників, які змушені співпрацювати з банком держави-агресора. Виникає парадоксальна ситуація, коли сини і чоловіки воюють на Донбасі за Україну, а їх матері і дружини змушені отримувати заробітну плату в банку країни-агресора.

чеп

“Люди бояться втратити роботу і змушені мовчати. На жаль, не всі такі сміливі, як Дар’я. Тому ми прийшли підтримати працівників “Укртелекому” і закликаємо керівництво розірвати договір з “Сбєрбанком Росії”, – пояснив присутнім мету акції голова Молодого Народного Руху  Андрій Рибалко.

Керівник Сумської дирекції «Укртелекому» В’ячеслав Маринич, який вийшов до протестувальників, не зміг запевнити громадськість, що угода зі «Сбєрбанком» буде розірвана. Тому активісти залишили перед входом російський дріб’язок та гільзи, які нагадуватимуть, що «Укртелеком» досі співпрацює із ворогом. А банкомат “Сбербанку” та вхід до установи заклеїли інформаційними листівками, в яких закликали не співпрацювати з ворогом.

IMG_7547

IMG_7573

IMG_7587