У Калуші день молоді пройшов під гаслом «Молодь за мир»

У неділю, 26 червня, у міському парку імені Івана Франка відбувся святковий концерт присвячений Дню молоді. Захід відбувся під гаслом «Молодь за мир», що об’єднало разом усіх присутніх навколо однієї ідеї – мирної та квітучої України. Міські громадські молодіжні організації, серед яких «Українська молодь Христові», Спілка католицької молоді, Калуське молодіжне православне братство прп. Іова та Феодосія Манявських, калуський «Молодий Народний Рух» виступили із презентаціями власної діяльності. Опісля усі зазначені організації разом виконали державний гімн України, що символізувало об’єднання молоді Калуша.

1
Активні та творчі молодорухівці створили на сцені справжнє свято, поєднавши у своєму виступі інсценізацію легенди про створення організації із піснями, декламуванням та безліччю інших цікавинок. Оригінальність, креативність та дух патріотизму, що пронизували весь виступ, захопили глядачів із першої хвилини. Як підкреслив у своєму виступі голова організації Роман Пілецький, члени «Молодого Народного Руху» є по-справжньому майбутнім для нашої держави, її гордістю та надією. А тому він впевнений, що наша організація зможе виховати ще не одне покоління патріотично налаштованих та активних громадян України.

2

На завершення усі учасники заходу скуштували смачного баношу та весело натанцювались на українській дискотеці. Тож свято молоді-2016 вдалось на славу!

Прес-центр Калуської МО «Молодий Народний Рух»