У Калуші оновили керівництво Молодого Народного Руху

12 березня відбулася чергова звітно-виборча конференція Калуської міської організації “Молодий Народний Рух”, в якій взяли участь члени організації, симпатики, а також запрошені гості, представники інших громадських організацій. Зокрема, з вітальним словом виступили голова організації “Українська Молодь-Христові” Олег Відливаний, голова осередку політичної партії Народний Рух України Юрій Погинайко, волонтер Олег Мазур. Відвідав конференцію також і волонтер Корпусу Миру Бренан Путзер, який коротко розповів про свою діяльність у місті і запропонував співпрацювати у декількох напрямках.

Опісля відбулося нагородження найактивніших членів організації, а також заслухали звіт про проблену за рік роботу від голови та заступників організації. За результатами звіту делегати конференції вирішили оцінити роботу попереднього керівництво задовільною.

Найважливішою частиною конференції стало обрання нового керівного складу організації. Так одностайним голосуванням було прийнято рішення про призначення головою Тетяну Будзан. Її заступниками стали Роман Пілецький, Степан Іванишин та Назар Лозинський. Новообране керівництво коротко представили свої плани на каденцію і закликали членів організації підвищувати власну активність.

t17204376_430301533974384_1084265697_n

Отож, бажаємо наснаги та успіхів у всіх починаннях!

Прес-центр КМГМО “Молодий Народний Рух”