У Калуші відбулася теренівка “Незалежність”

20-го серпня активісти Молодого Народного Руху організували тернову гру «Незалежність». Гра відбулась у лісі на території житлового масиву Підгірки.

Мета незмінна – це виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, патріотизму та готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби ОУН-УПА. Для проведення гри учасників поділяють на дві команди, в кожній є капітан. Завдання команд заволодіти та втримати до кінця гри прапор суперника. Виконання цього означає абсолютну перемогу. В кожного гравця на руці є пов’язка. Втрата пов’язки під час гри означає загибель учасника, тобто для цього супротивник має зірвати пов’язку з руки. За кожну зірвану пов’язку нараховуються бали. Перемагає та команда, яка набирає більше балів або здобуває абсолютну перемогу шляхом втримання прапора суперника. За дотриманням правил слідкують спостерігачі. Підрахунком балів та визначенням переможця займаються судді. Час гри залежить від кількості учасників та вибраної місцевості. У нашому випадку гра тривала 4 години. Учасники розділились на дві команди з відповідними назвами: «Білі вовки» та «Бурі ведмеді». Після чотирьох годин напруженої боротьби результати команд були рівними. Кожна з них за цей час спромоглась викрасти прапор суперника і втратити свій. За балами ситуація також була однакова. Тож за рішенням суддів для знаходження переможця команди зійшлись у відкритій боротьбі. Це свого роду як пенальті у футболі. Учасники командним складом стають одне навпроти одного. Переможе та команда, яка зірве усі пов’язки з рук суперників.

Після декількох хвилин боротьби з невеликим відривом чемпіонами стала команда «Білі вовки», з чим їх і привітав голова Калуського Народного Руху України Юрій Погинайко.

Калуш-онлайн