Молодий Народний Рух приєднався до акції “Медведчука під арешт!”

У вівторок, 4 вересня, у Києві активісти Молодого Народного Руху долучилися до пікетування пікетували будівлі Генеральної прокуратури з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності українського політика Віктора Медведчука, який був держадвокатом українського поета та дисидента Василя Стуса.

Активісти вимагали  під стінами Генеральної прокуратури України прозвітувати про результати розслідування антиукраїнської діяльності  Віктора Медведчука, кума президента Росії — Путіна.

У роковини смерті українського дисидента сотня активістів принесли під стіни ГПУ плакати з написами: Вбивцям Стуса не сховатися, Стус чекає – Медведчук під арешт, Обличчя реваншу. Активісти скандували: “Медведчука під арешт”.

ryb05_1036439626526874_1208878597691932672_n

“Століттями між собою змагаються два типи українців. Жертовні, люди честі та совісті, ті хто ставить національні інтереси вище особистих. І лакеї, прислужники, ті хто готові продати Україну за гроші чи привелії.
Колись в залі суду зустрілися обвинувачений Василь Стус та його адвокат-прокурор Віктор Медведчук. Два антиподи, два типи українців. Стус вже зайняв своє місце в пантеоні героїв. А відкритий агент Кремля Медведчук досі ходить на свободі. Місце ворогів України в тюрмі, або в могилі.”, – сказав у своєму виступі голова ВГО “Молодий Народний Рух” Андрій Рибалко.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко зустрівся з ініціативною групою мітингувальників та прозвітувати про хід слідства до 22 листопада.