Молодорухівці Кривого Рогу до Дня захисту дітей провели акцію

1 червня Криворізький осередок ВГО “Молодий Народний Рух” спільно з ГО “Асоціація учасників бойових дій то учасників АТО” провів захід до Дня захисту дітей.

Ej6sxPJWv1k

Зокрема було проведено конкурси графіті на асфальті, змагання на найкращий малюнок тощо. Усі, намальовані дітьми малюнки, будуть відправлені у зону бойових дій на сході України.

 

KgXNUrkYKLI

Наприкінці акції були роздані буклети з основними положеннями “Декларації прав дитини”. Один з організаторів акції Дмитро Логунов заявив: “Діти – це майбутнє нашої нації. Ми хочемо, щоб вони росли розумними, креативними, життєрадісними та звісно патріотично налаштованими, тому й влаштували таку акцію.На нашу думку цей день також нагадування про те, що не завжди треба бути надто дорослим чи суворим. Адже так приємно бачити як батьки допомагають дітям малювати”.

 

Нагадаємо, що «Міжнародний день захисту дітей» (англ. «International Day for Protection of Children») — святкується щорічно 1 червня. Був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.