У Сумах патріоти розігнали збіговисько екс-регіоналів

У Сумах патріотична громада завадила проведенню форуму партії “Успішна країна”, лідером якої є розшукуваний Інтерполом колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко.
Хоча захід був оголошений відкритим, коли активісти намагалися потрапити всередину, їх не пустили невідомі люди спортивної зовнішності. Агресивні дії охорони спровокували сутички, внаслідок яких постраждало приміщення торгівельного центру.

Коли ж активісти потрапили до зали, учасники заходу евакуювалися через чорний хід. Варто зазначити, що хоч захід анонсувався як форум підприємців, основними учасниками його були колишні члени ГО “Молоді регіони” та студенти Сумського державного університету
“Хтось скаже, що це порушення громадського порядку? Дикунство? А те, що на третьому році війни у прикордонному місті відбуваються заходи партії, яка фінансується з Росії, це як можна назвати? Якщо держава досі не здатна виконувати свої функції із дотримання державної безпеки, то цю функцію виконують патріотично налаштовані громадяни”, – прокоментував подію голова Молодого Народного Руху Андрій Рибалко.