У Сумах вкотре зруйнували намет Опоблоку. Цього разу з кров’ю

Сьогодні сумські активісти припинили підривну діяльність Опозиційного блоку, який протистоїть виконанню законодавства про декомунізацію.

Патріоти планувати розлили навколо намету колишніх регіоналів кров. Метою акції було продемонструвати колишнім регіоналам, що кров українців на руках багатьох колишніх радянських діячів, імена яких вони захищають.

Однак  опоблоківці почали повести себе неадекватно, виникла сутичка, у ході якої намет був повністю зруйнованим.

IMG_9738

В ході сутичок , депутат Сумської міської ради, учасник бойових дій, Володимир Чепік отримав травму голови.

Нагадаємо, сьогодні у на публічній сторінці «ЛУГАНСК | НОВОСТИ ЛНР ДНР| НОВОРОССИЯ» у соцмережі «Вконтакті» з’явилась новина про те, що Суми повстали проти декомунізації, зібрано 30 000 підписів та в місті поширюються листівки “Курс нам ближе чем Бандера”.

новрос812579_06974e3f81_o

Активісти вважають, що спротив виконанню закону про декомунізацію організований спецслужбами Російської Федерації з метою зберегти останній форпост “Русского мира”.

“У 2012-2013 роках регіонали Юрій Перепека та Олександр Стрельченко проводили “антифашистські марші” та розповсюджували георгієвські стрічечки. Сьогодні вони перефарбувалися в Опозиційний блок та підбурюють суспільну думку проти ліквідації комуністичних символів. Місто Суми знаходиться за 40 кілометрів від російського кордону, але завдяки проукраїнським настроям населення у місті панує мир. І ми стоїмо на захисті цього миру”, – коментує ситуацію голова ВГО “Молодий Народний Рух” Андрій Рибалко.