У Сумах молодорухівці будуть викривати прихованих регіоналів

«Стоп, регіонали!». З такою ініціативою виступили  “Молодий Народний Рух”. студентський ректорат Сумського педагогічного університету, «Молодіжний націоналістичний конгрес у м. Суми. 

Молодіжні організації закликають об’єднатися для протистояння приходу до місцевих рад осіб, пов’язаних зі злочинним режимом Віктора Януковича.

пресухні

“Хоча Партія регіонів фактично самоліквідувалася після перемоги Революції Гідності, колишні регіонали прагнуть повернутися до влади вже під новими вивісками, – говорить Ігор Ганненко – політв’язень режиму Януковича.  – Загальновідомо, що Опозиційний блок – це проект колишніх членів ПР. У Сумах цю партію представляють Олександр Стрельченко, Юрій та Ігор Перепеки, Віталій Жиленко. Керівником обласного осередку партії “Відродження” став Олександр Будник – депутат обласної ради від Партії регіонів, кандидат в депутати Верховної Ради України від ПР у 2012 році. Мало хто знає, що партія “Рідне місто” зараз знаходиться під контролем Вадима Лисого – помічника народного депутата України Ігоря Молотка (фракція Партії Регіонів у Верховній Раді до 2014 р.). Очікується, що депутат обласної ради Олег Бояринцев та команда народного депутата Леоніда Деркача йтиме до місцевих рад під брендом “Воля народу”. Можлива поява й інших брендів», – повідомив Ігор Ганненко.

“Можливо, у когось виникне запитання, а чому ми вважаємо, що колишні регіонали не мають права займатися політикою? Люди, які були в Партії регіонів поділяються на два типи: “ідейні” та «пристосуванці». На “ідейних” – відповідальність за узурпацію влади та за пролиту кров “Небесної сотні”. Пристосуванці не мають власної політики і схильні підтримувати будь-яку владу. Можливо, сьогодні вони захочуть пройти до місцевих рад під прапорами демократичних сил, однак якщо до влади прийде Путін, такі люди будуть першими, хто підтримає його. І першим, і другим – не місце в політиці. Тому ми звернемося до лідерів місцевих осередків політичних сил, які формують коаліцію у парламенті, з пропозицією підписати меморандум, що їх партії не будуть висувати кандидатів, які були пов’язані з Партією регіонів”, – заявила голова Сумської обласної організації “Молодий Народний Рух” Таміла Кошман.

Активісти закликають небайдужих допомогти ініціативі “STOP-регіонали!”, перерахувавши кошти на карту Ігоря Ганненка 6762 4660 0511 8870 (Приватбанк).

Звітність про рух коштів на рахунку обіцяють надавати регулярно та щомісячно на сторінках соціальних мереж.