У Черкасах студенти опановували нові соціальні медіа

18 травня на базі Східноєвропейського університету економіки та менеджменту за ініціативи Студентської ради при облдержадміністрації за підтримки управління освіти і науки облдержадміністрації відбулася обласна студентська наукова конференція «Стан розвитку наукової діяльності у Черкаській області: студентський аспект».

14

Цей захід відвідали представники всіх провідних Вищих навчальних закладів Черкаської області.
До конференції також долучились представники Черкаського Молодого Народного Руху. Зокрема Павло Прибіш провів для студентів короткий воркшоп з основ продуктивної медіадіяльності в соціальних мережах та ознайомив молодь з правилами роботи із ЗМІ.

DSC_9726-1024x684

– В сучасному світі ми не можемо стояти осторонь основних засобів поширення інформації. Всі молоді люди активно користуються соціальними мережами, але використовують їх ресурс почасти лиш на 10-20%.
Є проблема, ми багато чого робимо, але про це знаємо тільки ми і невеликий гурт однодумців. Студенти були є і будуть рушійною силою руху вперед, просто зараз діяльність студентства видозмінилась і ми мусимо широко висвітлювати результати своєї роботи. Тому не можна оминути тему соціальних медіа і співпраці із ЗМІ. “Подія, про яку не написали – не відбулась” – зазначив Павло Прибіш.