Україна починалася з нього: у Калуші відзначили річницю дня народження Вячеслава Чорновола

У четвер, 24 грудня, у місті Калуші відбулось віче біля пам’ятного барельєфу Вячеславу Чорноволу з нагоди дня народження видатного Героя України.
У пам’ятному віче взяли участь активні члени Молодого Народного Руху, представники Народного Руху Українита небайдужі громадяни міста. Розпочався захід виконанням державного гімну України. Опісля отець Любомир Гаєцький відправив молебень, тож усі учасники мали змогу помолитись за упокій душі Вячеслава Чорновола.
Як зазначив народний депутат IV та V демократичних скликань Євген Гірник, Вячеслав Чорновіл від початку власного політичного шляху був великим патріотом своєї Батьківщини, тому старався об’єднати Схід і Захід країни, яскравим прикладом чого стала масова символічна акція «Живий ланцюг» у 1990 році.
Також від імені молодого покоління міста виступив Степан Іванишин – голова Калуської міської організації Молодого Народного Руху. Він підкреслив, що якщо для старшого покоління Вячеслав Чорновіл був символом надії та натхнення, то для молодшого покоління він вже став героєм. Тому метою сучасної молоді є продовження великої справи Героя України.

1
Завершилось віче традиційно – виконанням улюбленої пісні В. Чорновола «Ой у лузі червона калина» та покладанням квітів та свічок до пам’ятного барельєфу.