В Дніпропетровську відкрили оновлену стелу Вячеславу Чорноволу

24 грудня в Дніпропетровську молодорухівці разом з громадськими активістами та тими, хто був особисто знайомий з Чорноволом, вшанували пам’ять політика біля стели на його честь. Минулого року ця стела була зруйнована вандалами, а сьогодні за участі меценатів була відновлена.
“Приємно, що бульвар Чорновола, який десять років назад був майже пустирем активно обживається. Зростають деревця, які ми із друзями-молодорухівцями висаджували, з`явився спортивий майданик, на доріжках немає сміття, хоча безумовно роботи ще багато”, – говорить молодорухівець Артем Іванців.
Бульвар Чорновола з’явився у місті в 2006 році, коли завдяки активній позиції групи дніпропетровських патріотів, депутати міської ради перейменували колишній провулок Кузнєцова на честь Героя України.
Свого часу, після переймерування, ініціативна група містян навіть розробила проект меморіального комплексу на честь лідера Руху, яки на жаль досі не втілений через брак коштів та українців у міській раді. Попередня вартість проекту – півтора мійльони гривень.