В Лубнах молодь вшанувала жертв Голодоморів

36LpNNK-n0c
В суботу природа відчувала настрій українців – тисячі свічок на площах і майданах сотень українських міст, на тисячах підвіконь наших осель, в тисячах рук, наче в унісон, запалали в пам’ять жертв голодоморів – і жодного подиху вітру….
 
22 листопада, за ініціативи громадської організації «Молодий Народний Рух» та Лубенської сотні самооборони «СПАС», на Володимирському Майдані, вже вдруге, в місті Лубнах, що на Полтавщині, зібралась молодь, виклала хрест із свічок і вшанувала пам’ять тисяч загиблих українців в роки голодоморів загальнонаціональною хвилиною мовчання.
 
«Саме, три голодомори, у 1921—1923, 1932-1933, 1946-1947 роках, є найтрагічнішими сторінками в історії України, – переконаний голова Молодого Народного Руху на Полтавщині Олег Колєсніков, – адже це були цілеспрямовані підготовлені акції по знищенню українців з боку радянської тоталітарної системи. Все більше країн визнають факт геноциду щодо українців, і це має бути нашою принциповою позицією як на міжнародній арені так і у внутрішній політиці».
 
Член Лубенської сотні самооборони Максим Паляниця відзначив, що цього року зібралось значно більше людей ніж минулого і у своїй переважній більшості це молодь. «Це означає, що ми на правильному шляху патріотичного виховання, адже майбутнє є лише у того народу, який пам’ятає свою історію», – висловив упевненість член самооборони.