В Лубнах молодь взялася за прибирання міста

24 травня 2014 року в м. Лубни громадські активісти вийшли на суботник.

В його рамках молоді мешканці міста прибрали Кондрачевський ліс – одне із найулюбленіших місць відпочинку лубенців. Про це нашу редакцію повідомили організатори акції.

«Хоч до прибирання долучилося не так багато людей, проте нам вдалося вивезти майже 300 кілограмів сміття, серед якого не тільки харчові та рослинні відходи, а й матеріали, що не підлягають розкладу: скло, пластик, металеві вироби тощо. Хоч міська влада не забажала долучитися до акції (надати комунальний транспорт), хлопці власними зусиллями відносили пакети зі сміттям до найближчого баку (а це майже 1 кілометр!) , за що їм окремо хочу подякувати!», – розповідає один із організаторів, голова ВГО «Молодий Народний Рух» в Полтавській області, Олег Колесніков.

луб

«Акція показала, що молодь дійсно не байдужа до долі рідного міста, і готова стати на його захист. Хоч перший захід і не зібрав великої кількості учасників, проте ми сподіваємося на подальше збільшення бажаючих у наступних акціях, адже такі суботники сприяють не тільки очищенню місцевості, а й «очищенню думок», навчають покоління бережно ставитися до навколишнього середовища», – коментує громадський активіст Запорожець Артур.

Організатори акції не збираються зупинятися на одному прибиранні і вже планують наступні акції. Серед можливих місць проведення: Комсомольский та Фабричний парки, місцевий дендрарій (поблизу Лісотехнічного коледжу), міські пляжі та ін.

Координатори сподіваються на подальшу підтримку та участь у акції міського голови Олександра Грицаєнка, представників влади та бізнесу.

Репортер