В Міністерстві молоді та спорту України відбулись громадські слухання

dLbLa1K12Js

 

3 лютого перший заступник Голови Молодого Народного Руху Олексій Захарченко взяв участь у громадських слуханнях щодо підбиття результатів конкурсу та призначення директора Департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України.

 

Найбільш позитивне враження серед усіх кандидатів справила Ирина Беляева (Iryna Bieliaieva). На мою думку вона дійсно є професіоналом з великим досвідом роботи в Україні та міжнародній площині, має позитивний імідж серед громадських організацій в Україні та партнерські стосунки з молодіжними інституціями закордоном. Кандидат пообіцяла залучити міжнародні фонди та донорські організації для підтримки проектів в Україні, що дуже актуально в контексті європейської інтеграції України.

Дуже збентежив виступ екс-директора Департаменту молодіжної політики Ігора Хохіча. Колишній керівник Секретаріату ВМГО “Молоді Регіони”, прибічник антимайдану, він розповідав про високу моральність українського патріотизму, його першочергову важливість для країни і молоді. На моє питання про те “Як він ставиться до люстрації в державних органах влади” він розповідав про те, що країні потрібні професіонали, а люстрація має бути персоналізованою” – поділився своїми враженнями Олексій.