В Сумах молодорухівці відстоювали декомунізацію. Відео

В п’ятницю, 5 лютого в Сумах були організовані громадські слухання під назвою ” Щодо недопущення прийняття міським головою незаконного рішення під час прийняття закону про декомунізацію”.

Активними учасниками слухань стали колишні місцеві чиновники часів Януковича, регіонали та комуністи, які мали власне бачення виконання закону ” Закону про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки”.

В ході обговорення голова фракції “Опозиційного блоку” в Сумах Юрій Перепека влаштував провокацію, спробувавши поставити на голосування питання про призупинення процесу декомунізації. Активісти Молодого Народного Руху та інших патріотичних організацій вчасно зреагували і зірвали виступ колишнього регіонала та не дали провести незаконне голосування.

Сумські молодорухівці запевняють, що і надалі не допустять будь-яких провокацій, які б підривали стабільність в місті, а також  захищатимуть прагнення суспільства очиститися від символів окупаційного режиму.

 Прес-служба Сумської ОО МНР