В Україні вшанували пам’ять Вячеслава Чорновола

25 березня виповнилося 17 років з дня трагічної загибелі лідера Руху Вячеслава Чорновола.
Цього дня молодорухівці Києва відвідали могилу Героя на Байковому кладовищі, а в багатьох областях відбулися заходи із вшанування його пам’яті.
Так в Калуші відбулося пам’ятне віче біля пам’ятника Вячеславу Чорновола.

1 (1)

У своєму виступі перший заступник голови Всеукраїнської організації «Молодий Народний Рух» Олег Савка процитував В’ячеслава Максимовича: «Я знаю людей, які ніколи не зрадили. Але не знаю людину, яка б зрадила тільки раз». На завершення підкреслив, що в сучасній українській політиці ми маємо безліч хороших політиків-практиків та політиків-теоретиків. Але Чорновіл насамперед був Людиною і його чин має бути для нас тим орієнтиром, що поведе вперед до світлого та щасливого майбутнього.
В Черкасах молодорухівці та ветерани Руху зібралися на вулиці Вячеслава Чорновола, читали вірші та ділилися спогадами про безсмертного Лідера.

черк95974_2005536229672509_61499817_n
– Я впевнений, що сьогодні багато людей згадають В’ячеслава Максимовича. Багато з них розповість про те, якою б була Україна, аби тоді обрали Чорновола. Цього всього буде вдосталь, але я хочу їх запитати, де були ви коли треба було обирати, що ви зробили для того щоб Україна стала кращою. Багато розмов, але не чути слова Чорновола про те, що Україна починається з тебе! — зазначив у своєму виступі Голова Молодого Народного Руху Черкащини Павло Прибіш.
В Кривому Розі молодорухівці разом із заступником Молодого Народного Руху Андрієм Савчуком поклали квіти до меморіальної дошки Вячеславу Максимовичу.
В Сумах в приміщенні Агенції промоції відбувся вечір пам’яті. Молодорухівці читали вірші про Чорновола, виконували пісні, розповідали про його життєвий шлях.
Голова ВГО “Молодий Народний Рух” Андрій Рибалко нагородив переможців ІІ конкурсу есе ім. Вячеслава Чорновола, який проводився серед старшокласників Сум.

IMG_1348