Вечір вшанування «Їх імена забути неможливо» відбувся на Рівненщині

За ініціативи Молодорухівців Рівненщини у виставковій залі обласного краєзнавчого музею м. Рівне, де експонується художня виставка Олега Дробоцького «Аеропорт», відбувся вечір вшанування борців за Незалежність України «Їх імена забути неможливо».

–  Говорять, що Незалежність далася Україні безкровно. Так, 24 серпня 1991 року ніхто не загинув, але десятки поколінь українців змагалися за свою свободу зі зброєю у руках. І ця боротьба триває досі на Сході. Наша організація складається із молодих продовжувачів ідей та справ Народного Руху України.Ми знаємо, що дерево без коріння швидко всихає. А народ без пам’яті швидко зникає. Тому одним із важливих напрямків нашої діяльності є збереження пам’яті про визвольну боротьбу, в тому числі і про події кінця 80-х- початку 90-х років. Саме тому ми ініціювали цей захід – зазначив у своєму виступі голова Молодорухівців Рівненщини, Андрій Ільчук.

Також під час заходу прозвучали виступи директора музею Булиги Олександра Степановича, побратимів борців за Незалежність, професора Познанського університету Ярослава Поліщука, Рівненського поета Миколи Тимчака, історика Івана Дем’янюка та інших.

Іван Демянюк

Слова гостей, були присвячені, як величним постатям борців за незалежність так і згадкою про буремні часи у боротьбі за Незалежність. Ведучим заходу був відомий Рівненський правозахисник Дупак Валентин.

Дупак Валентин

Вечір вшанування став закриттям виставки молодого художника Олега Дробоцького, разом з тим, захід анонсував проект Молодого Народного Руху «Обличчя Незалежності» на Рівненщині.