Всеукраїнський семінар з утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді

Чотириденний захід під назвою “Орієнтири молоді України” був організований Міністерством молоді та спорту України та відбувся в місті Суми, на базі дитячого табору “Ровесник”. Близько 70 слухачів-активістів з усіх областей мали змогу підняти свій рівень знань та навчитись правильно орієнтуватись у освітньо-виховній, інформаційній, просвітницькій, експертно-аналітичній та культурологічній сферах діяльності в нашій державі.
0a3jwqoh2y0
Як зазначив голова ВГО “Молодий Народний Рух” Андрій Рибалко, семінар був спрямований виключно на утвердження в молодих громадян України високої громадянської та національно-патріотичної свідомості.
” На мою думку сучасній молоді потрібно прививати почуття відданості до своєї держави, адже з урахуванням викликів сьогодення напрочуд важливо не втратити ціннісні орієнтири та власну громадянську свідомість. Саме тому базовим пунктом семінару був обмін між регіональними активістами успішними практиками патріотичного виховання молоді та обговорення ефективних методів протидії в інформаційній війні з Росією. Окрім активістів до семінару було залучено громадських діячів, істориків та учасників АТО”, – розповідає Андрій Рибалко.
xqugcfncqhs

По завершенню учасники отримали брошуру з методичними матеріалами «Посібник з національно-патріотичного виховання». Він обов’язково стане в нагоді для молодих лідерів задля передачі знань активістам, які не змогли взяти участь у заході, а також для подальшого використання методичок у сфері національно-патріотичного виховання. Заплановано розповсюдження брошур серед молодих людей, які ведуть активну громадську діяльність в населених пунктах України.
taxr7gzasui