Заява голови Молодого Народного Руху щодо рішення Надії Савченко

«Ми із подивом дізналися про намір народного депутата України Надії Савченко вступити до громадської організації», – коментує подію голова Молодого Народного Руху Андрій Рибалко.
“Я вибираю – вести “Рух” разом з вами. Тільки не той “Рух”, який створює Саакашвілі – нових ідей, не той “Рух” (політична партія “Народний Рух України”), який зараз представляють Кривенко і Кишкар у Верховній Раді. Це – той “рух”, з яким я познайомилася, який є джерелом цінностей, які … не були реалізовані, за які виходив Майдан”, – заявила народний депутат.
При цьому вона пояснила: “Народний Рух України” – це партія. Але, крім партії, це ще й громадська організація. Ось я за цю громадську організацію ” – заявила у своєму виступі Надія Савченко.

«Заяв про вступ Надії Савченко до Молодого Народного Руху не надходило. Просимо не пов’язувати її діяльність із діяльністю нашої організації», – про це заявив голова ВГО «Молодий Народний Рух» Андрій Рибалко.
Нагадуємо, Молодий Народний Рух з 2013 року є самостійною громадською організацією, яка сповідує ідеї Вячеслава Чорновола. Активісти МНР брали активну участь у Революції Гідності та продовжують воювати в російсько-українській війні.