Заява Проводу Молодого Народного Руху з приводу силових дій стосовно учасників блокади ОРДЛО

Провід Молодого Народного Руху засуджує будь-які спроби дестабілізації суспільної ситуації під час війни. На жаль, українська влада замість широкого суспільного діалогу обрала шлях силового вирішення конфлікту із учасниками блокади ОРДЛО.
Ми усвідомлюємо, що внутрішнє протистояння в Україні грає на руку агресору. Однак збереження масштабної корупції у вищих ешелонах влади, імітація реформ у судовій та правоохоронній системі не можуть бути виправдані загрозою зовнішнього вторгнення. Навпаки – лише рішучі зміни можуть робити Україну сильнішою та дозволять перемогти у війні. Відсутність реформ – шлях до чергової революції, що може закінчитися фатально: втратою української державності.
Виходячи із вищенаведеного Молодий Народний Рух вимагає від Президента, Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ:
1. Зупинити силові дії щодо учасників блокади ОРДЛО;
2. Провести правову оцінку дій правоохоронців під час та після затримання учасників блокади і притягнути винних до відповідальності;
3. Зосередити свої сили на впровадженні ефективних та результативних реформ задля формування міцного економічного та оборонного потенціалу, що стане міцною базою протистояння російській агресії та формування могутньої і соборної Української Держави.
Звертаємося до всіх державницьких сил як у коаліції так і опозиції з вимогою припинити боротьбу за владу та зосередитися на вироблені першочергових дій для зменшення залежності Української Держави від Росії в економічному просторі та банківській системі.
Україна – понад усе!